| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Μούβ: | 1 ΣΕΤ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 μηνών |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το ηλεκτρικό πικάπ διπλού άξονα διαθέτει δύο βαθμούς ελευθερίας κίνησης στον άξονα αζιμουθίου (X) και στον άξονα βήματος (Y). Αυτός ο επιτραπέζιος δισδιάστατος εξοπλισμός δοκιμών ακριβείας χρησιμοποιείται κυρίως για τη δοκιμή και τη βαθμονόμηση της θέσης, του ρυθμού, της αιώρησης και άλλων λειτουργιών αδρανειακών συσκευών και εξαρτημάτων.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф450 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±2″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±2″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±2″ Εσωτερικό πλαίσιο: ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 1000°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 500°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω ≤ 1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω ≥ 10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥500°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥200°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Βάρος | ≤200Kg |
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Μούβ: | 1 ΣΕΤ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Το ηλεκτρικό πικάπ διπλού άξονα διαθέτει δύο βαθμούς ελευθερίας κίνησης στον άξονα αζιμουθίου (X) και στον άξονα βήματος (Y). Αυτός ο επιτραπέζιος δισδιάστατος εξοπλισμός δοκιμών ακριβείας χρησιμοποιείται κυρίως για τη δοκιμή και τη βαθμονόμηση της θέσης, του ρυθμού, της αιώρησης και άλλων λειτουργιών αδρανειακών συσκευών και εξαρτημάτων.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф450 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±2″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±2″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±2″ Εσωτερικό πλαίσιο: ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 1000°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 500°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω ≤ 1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω ≥ 10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥500°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥200°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Βάρος | ≤200Kg |