| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2ST580-AH |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το 2ST580-AH, με δύο άξονες και χειροκίνητη ψηφιακή οθόνη θέσης με ανύψωση, έχει σχεδιαστεί για τη στατική προσομοίωση της στάσης των δύο βαθμών ελευθερίας των εσωτερικών και εξωτερικών δακτυλίων των δοκιμαστικών τεμαχίων.είτε μεμονωμένα είτε ταυτόχροναΑυτό το όργανο ακρίβειας είναι επίσης κατάλληλο για την ανίχνευση της ακρίβειας της εκροής γωνίας και την βαθμονόμηση των εξαρτημάτων του δοκιμαστικού.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 40 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ580mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια διπλού άξονα | ±3′′ |
| Αριστερότητα διπλού άξονα | ±3′′ |
| Διασταύρωση διπλού άξονα | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±5′′ Εσωτερικό πλαίσιο: ±5′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Πεδίο περιστροφής γωνίας | Εσωτερικό πλαίσιο: συνεχής περιστροφή Εξωτερικό πλαίσιο: ±90° |
| Τρόπος εμφάνισης | Στον βαθμό: 0,0000-359,9999° Διάμετρος, λεπτά και δευτερόλεπτα: 0°0′0′′-359°59′59′′ Ράδιαν: 0,0000-6.2832 |
| Ανάλυση οθόνης | 0.0001° |
| Πεδίο ανύψωσης | 200 χιλιοστά |
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2ST580-AH |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το 2ST580-AH, με δύο άξονες και χειροκίνητη ψηφιακή οθόνη θέσης με ανύψωση, έχει σχεδιαστεί για τη στατική προσομοίωση της στάσης των δύο βαθμών ελευθερίας των εσωτερικών και εξωτερικών δακτυλίων των δοκιμαστικών τεμαχίων.είτε μεμονωμένα είτε ταυτόχροναΑυτό το όργανο ακρίβειας είναι επίσης κατάλληλο για την ανίχνευση της ακρίβειας της εκροής γωνίας και την βαθμονόμηση των εξαρτημάτων του δοκιμαστικού.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 40 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ580mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια διπλού άξονα | ±3′′ |
| Αριστερότητα διπλού άξονα | ±3′′ |
| Διασταύρωση διπλού άξονα | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±5′′ Εσωτερικό πλαίσιο: ±5′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Πεδίο περιστροφής γωνίας | Εσωτερικό πλαίσιο: συνεχής περιστροφή Εξωτερικό πλαίσιο: ±90° |
| Τρόπος εμφάνισης | Στον βαθμό: 0,0000-359,9999° Διάμετρος, λεπτά και δευτερόλεπτα: 0°0′0′′-359°59′59′′ Ράδιαν: 0,0000-6.2832 |
| Ανάλυση οθόνης | 0.0001° |
| Πεδίο ανύψωσης | 200 χιλιοστά |