|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT495-C |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Η περιστρεφόμενη πλατφόρμα διπλού άξονα 2DT495-C είναι ένας πολυλειτουργικός εξοπλισμός δοκιμής προσομοίωσης αυτόματου πλαισίου διπλού άξονα. Διαθέτει λειτουργίες δοκιμής, συμπεριλαμβανομένης της μέτρησης θέσης και ταχύτητας, σχεδιασμένες για να ανταποκρίνονται στις λειτουργικές δοκιμές και τις πειραματικές απαιτήσεις αδρανειακών συστημάτων και αδρανειακών εξαρτημάτων. Το σύστημα προσφέρει εξαιρετικά δυναμικά χαρακτηριστικά με ικανότητα εντοπισμού θέσης υψηλής ακρίβειας, απόδοση σταθερής ταχύτητας και ελάχιστη παραμόρφωση κυματομορφής.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχίου δοκιμής | 220mm * 220mm * 280mm |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±5″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω ≤ 1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω ≥ 10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT495-C |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Η περιστρεφόμενη πλατφόρμα διπλού άξονα 2DT495-C είναι ένας πολυλειτουργικός εξοπλισμός δοκιμής προσομοίωσης αυτόματου πλαισίου διπλού άξονα. Διαθέτει λειτουργίες δοκιμής, συμπεριλαμβανομένης της μέτρησης θέσης και ταχύτητας, σχεδιασμένες για να ανταποκρίνονται στις λειτουργικές δοκιμές και τις πειραματικές απαιτήσεις αδρανειακών συστημάτων και αδρανειακών εξαρτημάτων. Το σύστημα προσφέρει εξαιρετικά δυναμικά χαρακτηριστικά με ικανότητα εντοπισμού θέσης υψηλής ακρίβειας, απόδοση σταθερής ταχύτητας και ελάχιστη παραμόρφωση κυματομορφής.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχίου δοκιμής | 220mm * 220mm * 280mm |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±5″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω ≤ 1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω ≥ 10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |