|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | ST1000-D |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-3 ΜΗΝΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Ο εξοπλισμός περιστρεφόμενης πλατφόρμας υψηλής ακρίβειας χρησιμοποιείται κυρίως ως βοηθητική μηχανή επιθεώρησης στις αεροδιαστημικές και CNC βιομηχανίες επεξεργασίας.Έχει σχεδιαστεί για τη μέτρηση των διακυμάνσεων σχήματος και θέσης των άξονων δίσκου και των εξαρτημάτων δακτυλίου με εξαιρετική ακρίβεια.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 100 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ400mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 0.025mm |
| Τραπεζική διαρροή | 0.025mm |
| Τρόπος περιστροφής | Εγχειρίδιο |
| Τρόπος πέδησης | Χειροκίνητο φρένο |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±0,1° |
| Πεδίο μέτρησης | 0-360° |
| Εξοπλισμένο με τριαδάγωνη ράβδο δείκτη ραντάρ στήριξης | Υποστηρίζει δείκτες πλέγματος για δοκιμές |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | ST1000-D |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Ο εξοπλισμός περιστρεφόμενης πλατφόρμας υψηλής ακρίβειας χρησιμοποιείται κυρίως ως βοηθητική μηχανή επιθεώρησης στις αεροδιαστημικές και CNC βιομηχανίες επεξεργασίας.Έχει σχεδιαστεί για τη μέτρηση των διακυμάνσεων σχήματος και θέσης των άξονων δίσκου και των εξαρτημάτων δακτυλίου με εξαιρετική ακρίβεια.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 100 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ400mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 0.025mm |
| Τραπεζική διαρροή | 0.025mm |
| Τρόπος περιστροφής | Εγχειρίδιο |
| Τρόπος πέδησης | Χειροκίνητο φρένο |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±0,1° |
| Πεδίο μέτρησης | 0-360° |
| Εξοπλισμένο με τριαδάγωνη ράβδο δείκτη ραντάρ στήριξης | Υποστηρίζει δείκτες πλέγματος για δοκιμές |