| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT160-A |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-3 ΜΗΝΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το ηλεκτρικό πίνακα στροφής DT160-A με έναν άξονα έχει σχεδιαστεί κυρίως για δοκιμές, αποδιορθώσεις παραγωγής και βαθμονόμηση συντήρησης των σφαλμάτων ευρεσιτεχνίας των διαλυτών.Υπηρετεί εφαρμογές λειτουργικών δοκιμών γωνιακής θέσης και ταχύτητας με σταθερή απόδοσηΟ εξοπλισμός είναι επίσης κατάλληλος για πειραματικές δοκιμές άλλων συνιστωσών και συσκευών αδρανείας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ160mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±300°/s |
| Αποκατάσταση επιτοκίου | 0.0001°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 50°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT160-A |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το ηλεκτρικό πίνακα στροφής DT160-A με έναν άξονα έχει σχεδιαστεί κυρίως για δοκιμές, αποδιορθώσεις παραγωγής και βαθμονόμηση συντήρησης των σφαλμάτων ευρεσιτεχνίας των διαλυτών.Υπηρετεί εφαρμογές λειτουργικών δοκιμών γωνιακής θέσης και ταχύτητας με σταθερή απόδοσηΟ εξοπλισμός είναι επίσης κατάλληλος για πειραματικές δοκιμές άλλων συνιστωσών και συσκευών αδρανείας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ160mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±300°/s |
| Αποκατάσταση επιτοκίου | 0.0001°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 50°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |