|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT1000-A |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-3 ΜΗΝΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το μονοάξονο ηλεκτρικό στροφοτροπέδιο θέσης ταχύτητας DT1000-A διαθέτει μια μονοάξονη μηχανική δομή συστήματος άξονα τύπου τραπεζιού.Έχει σχεδιαστεί κυρίως για τη δοκιμή αδρανειακών εξαρτημάτων όπως γυροσκόπια και επιταχυνόμετρα.Η συσκευή αυτή προσφέρει πολλαπλές λειτουργίες, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου θέσης και ταχύτητας, και μπορεί να λειτουργεί αυτόματα την συσκευή ενώ συλλέγει δεδομένα.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 300 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ1000mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±1000°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 100°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT1000-A |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΔΕΣΜΟΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το μονοάξονο ηλεκτρικό στροφοτροπέδιο θέσης ταχύτητας DT1000-A διαθέτει μια μονοάξονη μηχανική δομή συστήματος άξονα τύπου τραπεζιού.Έχει σχεδιαστεί κυρίως για τη δοκιμή αδρανειακών εξαρτημάτων όπως γυροσκόπια και επιταχυνόμετρα.Η συσκευή αυτή προσφέρει πολλαπλές λειτουργίες, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου θέσης και ταχύτητας, και μπορεί να λειτουργεί αυτόματα την συσκευή ενώ συλλέγει δεδομένα.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 300 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ1000mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±1000°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 100°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |