| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT200-C |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-3 ΜΗΝΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το γύρο δοκιμής αδράντιας πλοήγησης με ωφέλιμο φορτίο 15 kg DT200-C έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές βαθμονόμησης και δοκιμών που απαιτούν ακριβείς γωνιακές μετρήσεις.Αυτό το σύστημα διαθέτει μια βάση γύρισμα πίνακα που τοποθετείται με ασφάλεια σε κατακόρυφα ατσάλινα σωλήνες με ρυθμιζόμενη δυνατότητα τοποθέτησης ύψους.
Το σύστημα πινέλας περιλαμβάνει τόσο υλικά εξαρτήματα όσο και ολοκληρωμένο λογισμικό ελέγχου συμβατό με το W7 και μεταγενέστερες εκδόσεις.Επεξεργασία, και λειτουργία εμφάνισης, επιτρέποντας στους χρήστες να ρυθμίζουν τις λειτουργικές λειτουργίες, τις παραμέτρους ελέγχου, τις ρυθμίσεις ταχύτητας και τα όρια προστασίας από την επιτάχυνση.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 15 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ200mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Αποκατάσταση επιτοκίου | 0.0001°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2×10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2×10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 100°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT200-C |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το γύρο δοκιμής αδράντιας πλοήγησης με ωφέλιμο φορτίο 15 kg DT200-C έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές βαθμονόμησης και δοκιμών που απαιτούν ακριβείς γωνιακές μετρήσεις.Αυτό το σύστημα διαθέτει μια βάση γύρισμα πίνακα που τοποθετείται με ασφάλεια σε κατακόρυφα ατσάλινα σωλήνες με ρυθμιζόμενη δυνατότητα τοποθέτησης ύψους.
Το σύστημα πινέλας περιλαμβάνει τόσο υλικά εξαρτήματα όσο και ολοκληρωμένο λογισμικό ελέγχου συμβατό με το W7 και μεταγενέστερες εκδόσεις.Επεξεργασία, και λειτουργία εμφάνισης, επιτρέποντας στους χρήστες να ρυθμίζουν τις λειτουργικές λειτουργίες, τις παραμέτρους ελέγχου, τις ρυθμίσεις ταχύτητας και τα όρια προστασίας από την επιτάχυνση.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 15 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ200mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Αποκατάσταση επιτοκίου | 0.0001°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2×10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2×10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 100°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |