|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT200-B |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-3 ΜΗΝΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το σύστημα αυτό διαθέτει υψηλής ακρίβειας, σταθερή κατασκευή,προσαρμοστικότητα σε διάφορες απαιτήσεις φορτίου, και δυνατότητες αυτόματης συγκέντρωσης.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 10 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ240mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ± 5′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ± 5′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Αποκατάσταση επιτοκίου | 0.0001°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 100°/s2 |
| Δομή | Για οριζόντια και κατακόρυφη χρήση |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | DT200-B |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΔΕΣΜΟΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το σύστημα αυτό διαθέτει υψηλής ακρίβειας, σταθερή κατασκευή,προσαρμοστικότητα σε διάφορες απαιτήσεις φορτίου, και δυνατότητες αυτόματης συγκέντρωσης.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 10 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ240mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ± 5′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ± 5′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Αποκατάσταση επιτοκίου | 0.0001°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | ≥ 100°/s2 |
| Δομή | Για οριζόντια και κατακόρυφη χρήση |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |