|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Μούβ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτή η υψηλής ακρίβειας στρογγυλοειδής τροχογραφική είναι σχεδιασμένη για εφαρμογές ασφαλείας σε χαμηλό υψόμετρο, παρέχοντας σταθερές, αξιόπιστες και γρήγορες δυνατότητες σηματοδότησης και παρακολούθησης κίνησης.Μηχανές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών κυψελών, χρησιμεύει ως προηγμένη πλατφόρμα μεταφοράς και εκτέλεσης κίνησης για διάφορα συστήματα, συμπεριλαμβανομένης της σύνδεσης ραντάρ, εύρεσης κατεύθυνσης φάσματος, φωτοηλεκτρικής ανίχνευσης, αντιμέτρων,και απεργικές επιχειρήσεις.
Οι ολοκληρωτές συστημάτων μπορούν να διαμορφώσουν κατάλληλα ωφέλιμα φορτία με βάση τις ειδικές απαιτήσεις εφαρμογής, επιτρέποντας τη δημιουργία ολοκληρωμένων συστημάτων που ενσωματώνουν ανίχνευση UAV, αναγνώριση,απόκτηση, και λειτουργίες παρακολούθησης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο εργασίας γωνιακής θέσης | Αζιμούθ: ±170° Κλίση: -10° έως +90° |
| Συνολικό βάρος | < 100 kg |
| Δυνατότητα φόρτωσης | > 65 kg |
| Μέγεθος φορτίου | Βαθμός: 650 mm, πλάτος: 580 mm, ύψος: 580 mm |
| Σύστημα εντοπισμού θέσης | Απόλυτο κώδικα δίσκου μηδενικού σημείου |
| Μέγιστη ταχύτητα | Αζιμούθ: 180°/s Κλίση: 60°/s |
| Μέγιστη επιτάχυνση | Αζίμουθ: 120°/s2 Κλίση: 60°/s2 |
| Ακριβότητα παρακολούθησης | 0.1 mrad (RMS) Λάθος καθυστέρηση < 40 ms Ταχύτητα εικόνας: 50 έως 100 Hz Λάθος παραλείψεως ≤ 2 pixels |
|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Μούβ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτή η υψηλής ακρίβειας στρογγυλοειδής τροχογραφική είναι σχεδιασμένη για εφαρμογές ασφαλείας σε χαμηλό υψόμετρο, παρέχοντας σταθερές, αξιόπιστες και γρήγορες δυνατότητες σηματοδότησης και παρακολούθησης κίνησης.Μηχανές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών κυψελών, χρησιμεύει ως προηγμένη πλατφόρμα μεταφοράς και εκτέλεσης κίνησης για διάφορα συστήματα, συμπεριλαμβανομένης της σύνδεσης ραντάρ, εύρεσης κατεύθυνσης φάσματος, φωτοηλεκτρικής ανίχνευσης, αντιμέτρων,και απεργικές επιχειρήσεις.
Οι ολοκληρωτές συστημάτων μπορούν να διαμορφώσουν κατάλληλα ωφέλιμα φορτία με βάση τις ειδικές απαιτήσεις εφαρμογής, επιτρέποντας τη δημιουργία ολοκληρωμένων συστημάτων που ενσωματώνουν ανίχνευση UAV, αναγνώριση,απόκτηση, και λειτουργίες παρακολούθησης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο εργασίας γωνιακής θέσης | Αζιμούθ: ±170° Κλίση: -10° έως +90° |
| Συνολικό βάρος | < 100 kg |
| Δυνατότητα φόρτωσης | > 65 kg |
| Μέγεθος φορτίου | Βαθμός: 650 mm, πλάτος: 580 mm, ύψος: 580 mm |
| Σύστημα εντοπισμού θέσης | Απόλυτο κώδικα δίσκου μηδενικού σημείου |
| Μέγιστη ταχύτητα | Αζιμούθ: 180°/s Κλίση: 60°/s |
| Μέγιστη επιτάχυνση | Αζίμουθ: 120°/s2 Κλίση: 60°/s2 |
| Ακριβότητα παρακολούθησης | 0.1 mrad (RMS) Λάθος καθυστέρηση < 40 ms Ταχύτητα εικόνας: 50 έως 100 Hz Λάθος παραλείψεως ≤ 2 pixels |