|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT400WK |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ με ελεγχόμενη θερμοκρασία διπλού άξονα είναι μια συσκευή υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένη για την ανάπτυξη, την παραγωγή και τη βαθμονόμηση γυροσκόπιων οπτικών ινών και IMU. Διαθέτει εξαιρετικές δυνατότητες δοκιμής ρυθμού και θέσης με σταθερή απόδοση, αξιόπιστη λειτουργία και εύχρηστα χειριστήρια. Σχεδιασμένο για οικονομική απόδοση, αυτό το πικάπ μειώνει σημαντικά το κόστος απόκτησης, διατηρώντας παράλληλα ανώτερα πρότυπα απόδοσης.
Αυτό το ευέλικτο σύστημα μπορεί να επεκταθεί για να καλύψει τις απαιτήσεις δοκιμών για διάφορα αδρανειακά εξαρτήματα και συσκευές, καθιστώντας το απαραίτητο εργαλείο ακριβείας τόσο για εργαστηριακή έρευνα όσο και για εφαρμογές γραμμής παραγωγής. Είτε πρόκειται για επαλήθευση Ε&Α είτε για εντοπισμό σφαλμάτων κατά παρτίδες, το πικάπ με ελεγχόμενη θερμοκρασία διπλού άξονα προσφέρει ακριβείς και αποτελεσματικές λύσεις για την προώθηση της ανάπτυξης αδρανειακής τεχνολογίας.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф400 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | εξωτερικό πλαίσιο: ±3″ εσωτερικό πλαίσιο: ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~800°/s εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2×10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2×10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | εσωτερικό πλαίσιο: ≥400°/s² εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -55°C~-100°C |
| Σφάλμα θερμοκρασίας | ±1°C |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±1°C |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Μέγιστος ρυθμός θέρμανσης και ψύξης | ≥3°C/λεπτό |
| Διαστάσεις μέσα στο κουτί | 450mm x 450mm x 450mm |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT400WK |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ με ελεγχόμενη θερμοκρασία διπλού άξονα είναι μια συσκευή υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένη για την ανάπτυξη, την παραγωγή και τη βαθμονόμηση γυροσκόπιων οπτικών ινών και IMU. Διαθέτει εξαιρετικές δυνατότητες δοκιμής ρυθμού και θέσης με σταθερή απόδοση, αξιόπιστη λειτουργία και εύχρηστα χειριστήρια. Σχεδιασμένο για οικονομική απόδοση, αυτό το πικάπ μειώνει σημαντικά το κόστος απόκτησης, διατηρώντας παράλληλα ανώτερα πρότυπα απόδοσης.
Αυτό το ευέλικτο σύστημα μπορεί να επεκταθεί για να καλύψει τις απαιτήσεις δοκιμών για διάφορα αδρανειακά εξαρτήματα και συσκευές, καθιστώντας το απαραίτητο εργαλείο ακριβείας τόσο για εργαστηριακή έρευνα όσο και για εφαρμογές γραμμής παραγωγής. Είτε πρόκειται για επαλήθευση Ε&Α είτε για εντοπισμό σφαλμάτων κατά παρτίδες, το πικάπ με ελεγχόμενη θερμοκρασία διπλού άξονα προσφέρει ακριβείς και αποτελεσματικές λύσεις για την προώθηση της ανάπτυξης αδρανειακής τεχνολογίας.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф400 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | εξωτερικό πλαίσιο: ±3″ εσωτερικό πλαίσιο: ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~800°/s εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2×10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2×10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | εσωτερικό πλαίσιο: ≥400°/s² εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -55°C~-100°C |
| Σφάλμα θερμοκρασίας | ±1°C |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±1°C |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Μέγιστος ρυθμός θέρμανσης και ψύξης | ≥3°C/λεπτό |
| Διαστάσεις μέσα στο κουτί | 450mm x 450mm x 450mm |