|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DTGZ-B |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το διδιάστατο πικάπ παρακολούθησης δοκιμής κίνησης υψηλής ακρίβειας διπλού άξονα 2DTGZ-B διαθέτει σχεδιασμό διπλού βαθμού ελευθερίας με άξονα αζιμουθίου (άξονας X) και άξονα βήματος (άξονας Υ), ενσωματωμένο με ένα σύστημα ελέγχου σερβομηχανισμού ακριβείας για την επίτευξη εξαιρετικής ακρίβειας δοκιμών δύο διαστάσεων.
Ειδικά σχεδιασμένο για εξαρτήματα αεροδιαστημικής, οπτοηλεκτρονικό εξοπλισμό και συστήματα αδρανειακής πλοήγησης, αυτό το πικάπ υποστηρίζει διάφορα πειραματικά σενάρια, όπως προσομοίωση στόχου, σάρωση ταλάντευσης και δυναμική παρακολούθηση. Αναπαράγει με ακρίβεια σύνθετες τροχιές κίνησης με απόδοση ερευνητικού βαθμού, ικανοποιώντας αυστηρές απαιτήσεις δοκιμών σε περιβάλλοντα υψηλής δυναμικής ενώ υποστηρίζει την ανάπτυξη τεχνολογίας αιχμής και την επαλήθευση εξοπλισμού.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 50 κιλά |
| Μέγεθος φορτίου | 300mm*300mm*200mm |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±15″ Εσωτερικό πλαίσιο: ±15″ |
| Επαναληπτικότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±15″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s |
| Περιστροφικό εύρος γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: 0~360° Εσωτερικό πλαίσιο: -50°~+50° |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥10°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥10°/s² |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DTGZ-B |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το διδιάστατο πικάπ παρακολούθησης δοκιμής κίνησης υψηλής ακρίβειας διπλού άξονα 2DTGZ-B διαθέτει σχεδιασμό διπλού βαθμού ελευθερίας με άξονα αζιμουθίου (άξονας X) και άξονα βήματος (άξονας Υ), ενσωματωμένο με ένα σύστημα ελέγχου σερβομηχανισμού ακριβείας για την επίτευξη εξαιρετικής ακρίβειας δοκιμών δύο διαστάσεων.
Ειδικά σχεδιασμένο για εξαρτήματα αεροδιαστημικής, οπτοηλεκτρονικό εξοπλισμό και συστήματα αδρανειακής πλοήγησης, αυτό το πικάπ υποστηρίζει διάφορα πειραματικά σενάρια, όπως προσομοίωση στόχου, σάρωση ταλάντευσης και δυναμική παρακολούθηση. Αναπαράγει με ακρίβεια σύνθετες τροχιές κίνησης με απόδοση ερευνητικού βαθμού, ικανοποιώντας αυστηρές απαιτήσεις δοκιμών σε περιβάλλοντα υψηλής δυναμικής ενώ υποστηρίζει την ανάπτυξη τεχνολογίας αιχμής και την επαλήθευση εξοπλισμού.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 50 κιλά |
| Μέγεθος φορτίου | 300mm*300mm*200mm |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±15″ Εσωτερικό πλαίσιο: ±15″ |
| Επαναληπτικότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±15″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s |
| Περιστροφικό εύρος γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: 0~360° Εσωτερικό πλαίσιο: -50°~+50° |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥10°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥10°/s² |