|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT450GZ |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το 2DT450GZ πίνακα γυρισμάτων διπλής άξονας είναι ένα υψηλής ακρίβειας διμερές εξοπλισμό δοκιμών που διαθέτει σύστημα κίνησης διπλού βαθμού ελευθερίας τόσο στους άξονες αζιμούθου (X) όσο και στον άξονα πλάτους (Y).Αυτό το προηγμένο σύστημα προσομοιώνει με ακρίβεια πολύπλοκες τροχιές κίνησης και υιοθετεί ένα σχεδιασμό επιτραπέζιου επιπέδου συμβατό με διάφορα εξαρτήματα ακριβείαςΧρησιμοποιείται ευρέως σε πειραματικά σενάρια, συμπεριλαμβανομένης της βαθμονόμησης θέσης, της δοκιμής κλίσης ταχύτητας και της δυναμικής παρακολούθησης, ο εξοπλισμός αυτός παρέχει σταθερή και αξιόπιστη απόδοση για επιστημονική έρευνα,αεροδιαστημικήΤο σύστημα αυτό αποτελεί ιδανική πλατφόρμα για προσομοίωση κίνησης υψηλής απόδοσης και λειτουργική επαλήθευση.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ450mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια διπλού άξονα | ±3′′ |
| Αριστερότητα διπλού άξονα | ±3′′ |
| Διασταύρωση διπλού άξονα | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±3′′ Εσωτερικό πλαίσιο: ±2′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ± 1,5 ′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s |
| Πεδίο περιστροφής γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: ±90° Εσωτερικό πλαίσιο: ±170° |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 50°/s2 Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 50°/s2 |
| Βάρος | 380 κιλά |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT450GZ |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το 2DT450GZ πίνακα γυρισμάτων διπλής άξονας είναι ένα υψηλής ακρίβειας διμερές εξοπλισμό δοκιμών που διαθέτει σύστημα κίνησης διπλού βαθμού ελευθερίας τόσο στους άξονες αζιμούθου (X) όσο και στον άξονα πλάτους (Y).Αυτό το προηγμένο σύστημα προσομοιώνει με ακρίβεια πολύπλοκες τροχιές κίνησης και υιοθετεί ένα σχεδιασμό επιτραπέζιου επιπέδου συμβατό με διάφορα εξαρτήματα ακριβείαςΧρησιμοποιείται ευρέως σε πειραματικά σενάρια, συμπεριλαμβανομένης της βαθμονόμησης θέσης, της δοκιμής κλίσης ταχύτητας και της δυναμικής παρακολούθησης, ο εξοπλισμός αυτός παρέχει σταθερή και αξιόπιστη απόδοση για επιστημονική έρευνα,αεροδιαστημικήΤο σύστημα αυτό αποτελεί ιδανική πλατφόρμα για προσομοίωση κίνησης υψηλής απόδοσης και λειτουργική επαλήθευση.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ450mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια διπλού άξονα | ±3′′ |
| Αριστερότητα διπλού άξονα | ±3′′ |
| Διασταύρωση διπλού άξονα | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±3′′ Εσωτερικό πλαίσιο: ±2′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ± 1,5 ′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s~15°/s |
| Πεδίο περιστροφής γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: ±90° Εσωτερικό πλαίσιο: ±170° |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 50°/s2 Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 50°/s2 |
| Βάρος | 380 κιλά |