|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT500-AH |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Η 3DT500-AH Τριών Αξόνων Ηλεκτρική Ανυψωτική Τράπεζα είναι ένας εξοπλισμός υψηλής ακρίβειας που ενσωματώνει λειτουργίες περιστροφής και ανύψωσης. Υποστηρίζει ανεξάρτητη κίνηση τριών αξόνων κλίσης, περιστροφής και εκτροπής. Σε συνδυασμό με την ηλεκτρική μονάδα ανύψωσης, μπορεί να πραγματοποιήσει πολυδιάστατη ευέλικτη ρύθμιση. Χρησιμοποιείται ευρέως σε δοκιμές εξαρτημάτων αεροδιαστημικής, προσομοίωση στόχων, πειράματα επιστημονικής έρευνας, βιομηχανική αυτοματοποίηση και άλλους τομείς για την κάλυψη των αναγκών ελέγχου θέσης και κίνησης σε σύνθετα σενάρια. Η υψηλή σταθερότητα, η ακριβής απόκριση και ο αρθρωτός σχεδιασμός του παρέχουν στους χρήστες αποτελεσματικές και αξιόπιστες λύσεις για τη διευκόλυνση της δοκιμής ακριβείας και της αυτοματοποιημένης παραγωγής.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος Φορτίου | 50Kg |
| Διάμετρος Τραπεζιού | Ф500mm |
| Επιπεδότητα Τραπεζιού | 0.02mm |
| Σφάλμα Ακτινικής Κίνησης Τραπεζιού | 0.02mm |
| Ακρίβεια Περιστροφής Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Ορθογωνιότητα Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Τομή Τριών Αξόνων | Ф0.5mm διάμετρος σφαίρας |
| Σφάλμα Θέσης Γωνιακής Θέσης | ±5″ |
| Επαναληψιμότητα Θέσης Γωνιακής Θέσης | ±2″ |
| Εύρος Ταχύτητας | Εσωτερικό πλαίσιο: 0.01°/s~100°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0.01°/s~100°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0.01°/s~50°/s |
| Ακρίβεια Ταχύτητας | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° μέσος όρος) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° μέσος όρος) |
| Μέγιστη Γωνιακή Επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥150°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Εύρος Ανύψωσης | 0~200mm |
| Δακτύλιος Ολίσθησης Χρήστη | Προσαρμόσιμος |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT500-AH |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Η 3DT500-AH Τριών Αξόνων Ηλεκτρική Ανυψωτική Τράπεζα είναι ένας εξοπλισμός υψηλής ακρίβειας που ενσωματώνει λειτουργίες περιστροφής και ανύψωσης. Υποστηρίζει ανεξάρτητη κίνηση τριών αξόνων κλίσης, περιστροφής και εκτροπής. Σε συνδυασμό με την ηλεκτρική μονάδα ανύψωσης, μπορεί να πραγματοποιήσει πολυδιάστατη ευέλικτη ρύθμιση. Χρησιμοποιείται ευρέως σε δοκιμές εξαρτημάτων αεροδιαστημικής, προσομοίωση στόχων, πειράματα επιστημονικής έρευνας, βιομηχανική αυτοματοποίηση και άλλους τομείς για την κάλυψη των αναγκών ελέγχου θέσης και κίνησης σε σύνθετα σενάρια. Η υψηλή σταθερότητα, η ακριβής απόκριση και ο αρθρωτός σχεδιασμός του παρέχουν στους χρήστες αποτελεσματικές και αξιόπιστες λύσεις για τη διευκόλυνση της δοκιμής ακριβείας και της αυτοματοποιημένης παραγωγής.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος Φορτίου | 50Kg |
| Διάμετρος Τραπεζιού | Ф500mm |
| Επιπεδότητα Τραπεζιού | 0.02mm |
| Σφάλμα Ακτινικής Κίνησης Τραπεζιού | 0.02mm |
| Ακρίβεια Περιστροφής Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Ορθογωνιότητα Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Τομή Τριών Αξόνων | Ф0.5mm διάμετρος σφαίρας |
| Σφάλμα Θέσης Γωνιακής Θέσης | ±5″ |
| Επαναληψιμότητα Θέσης Γωνιακής Θέσης | ±2″ |
| Εύρος Ταχύτητας | Εσωτερικό πλαίσιο: 0.01°/s~100°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0.01°/s~100°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0.01°/s~50°/s |
| Ακρίβεια Ταχύτητας | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° μέσος όρος) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° μέσος όρος) |
| Μέγιστη Γωνιακή Επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥150°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Εύρος Ανύψωσης | 0~200mm |
| Δακτύλιος Ολίσθησης Χρήστη | Προσαρμόσιμος |