|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DTGZ-B |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Η Περιστρεφόμενη Βάση Δοκιμών Υψηλής Ακρίβειας 2DTGZ-B Διπλής Άξονας για Παρακολούθηση Κίνησης είναι μια εξελιγμένη πλατφόρμα δοκιμών κίνησης δύο διαστάσεων που διαθέτει συστήματα διπλής ελευθερίας κίνησης τόσο για τον άξονα αζιμουθίου (άξονας Χ) όσο και για τον άξονα ανύψωσης (άξονας Υ). Χρησιμοποιώντας τεχνολογία ελέγχου ακριβείας με σερβοκινητήρες, αυτό το σύστημα έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ολοκληρωμένες πολυδιάστατες δυναμικές δοκιμές απόδοσης για αεροδιαστημικά εξαρτήματα, οπτοηλεκτρονικό εξοπλισμό, συστήματα αδρανειακής πλοήγησης και συναφείς εφαρμογές.
Αυτή η περιστρεφόμενη βάση χρησιμοποιείται ευρέως σε πειραματικά σενάρια, συμπεριλαμβανομένης της προσομοίωσης στόχων, της σάρωσης με ταλάντευση και της δυναμικής παρακολούθησης, καλύπτοντας τις απαιτήσεις δοκιμών υψηλής αξιοπιστίας για σύνθετες τροχιές κίνησης σε επιστημονική έρευνα και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος Φορτίου | 50Kg |
| Μέγεθος Φορτίου | 300mm * 300mm * 200mm |
| Ακρίβεια Περιστροφής Διπλού Άξονα | ±3" |
| Ορθογωνιότητα Διπλού Άξονα | ±3" |
| Τομή Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Φ0.5mm |
| Σφάλμα Τοποθέτησης Γωνιακής Θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±15" Εσωτερικό πλαίσιο: ±15" |
| Επαναληψιμότητα Τοποθέτησης Γωνιακής Θέσης | ±15" |
| Εύρος Ταχύτητας | Εσωτερικό πλαίσιο: 0.001°/s ~ 15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Εύρος Περιστροφής Γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: 0° ~ 360° Εσωτερικό πλαίσιο: -50° ~ +50° |
| Ακρίβεια Ταχύτητας | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (μέσος όρος 10°)ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (μέσος όρος 360°) Μέγιστη Γωνιακή Επιτάχυνση |
| Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 10°/s² | Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 10°/s² Εικόνες Προϊόντος |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DTGZ-B |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Η Περιστρεφόμενη Βάση Δοκιμών Υψηλής Ακρίβειας 2DTGZ-B Διπλής Άξονας για Παρακολούθηση Κίνησης είναι μια εξελιγμένη πλατφόρμα δοκιμών κίνησης δύο διαστάσεων που διαθέτει συστήματα διπλής ελευθερίας κίνησης τόσο για τον άξονα αζιμουθίου (άξονας Χ) όσο και για τον άξονα ανύψωσης (άξονας Υ). Χρησιμοποιώντας τεχνολογία ελέγχου ακριβείας με σερβοκινητήρες, αυτό το σύστημα έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ολοκληρωμένες πολυδιάστατες δυναμικές δοκιμές απόδοσης για αεροδιαστημικά εξαρτήματα, οπτοηλεκτρονικό εξοπλισμό, συστήματα αδρανειακής πλοήγησης και συναφείς εφαρμογές.
Αυτή η περιστρεφόμενη βάση χρησιμοποιείται ευρέως σε πειραματικά σενάρια, συμπεριλαμβανομένης της προσομοίωσης στόχων, της σάρωσης με ταλάντευση και της δυναμικής παρακολούθησης, καλύπτοντας τις απαιτήσεις δοκιμών υψηλής αξιοπιστίας για σύνθετες τροχιές κίνησης σε επιστημονική έρευνα και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος Φορτίου | 50Kg |
| Μέγεθος Φορτίου | 300mm * 300mm * 200mm |
| Ακρίβεια Περιστροφής Διπλού Άξονα | ±3" |
| Ορθογωνιότητα Διπλού Άξονα | ±3" |
| Τομή Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Φ0.5mm |
| Σφάλμα Τοποθέτησης Γωνιακής Θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±15" Εσωτερικό πλαίσιο: ±15" |
| Επαναληψιμότητα Τοποθέτησης Γωνιακής Θέσης | ±15" |
| Εύρος Ταχύτητας | Εσωτερικό πλαίσιο: 0.001°/s ~ 15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0.001°/s ~ 15°/s |
| Εύρος Περιστροφής Γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: 0° ~ 360° Εσωτερικό πλαίσιο: -50° ~ +50° |
| Ακρίβεια Ταχύτητας | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (μέσος όρος 10°)ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (μέσος όρος 360°) Μέγιστη Γωνιακή Επιτάχυνση |
| Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 10°/s² | Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 10°/s² Εικόνες Προϊόντος |