|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT650-Α |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ δοκιμής 3DT650-A τριών αξόνων πλοήγησης κατά των παρεμβολών είναι μια συσκευή ακριβείας που μπορεί να περιστρέφεται σε τρεις ανεξάρτητους άξονες (βήμα, κύλιση και εκτροπή). Αυτός ο προηγμένος εξοπλισμός βρίσκει εκτεταμένες εφαρμογές στους τομείς της αεροδιαστημικής, της επιστημονικής έρευνας και του βιομηχανικού αυτοματισμού όπου απαιτείται ακριβής έλεγχος κίνησης πολλαπλών αξόνων.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф600 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3″ |
| Καθετότητα Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Διασταύρωση τριών αξόνων | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±0,1° |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: ≤3600°/s Μεσαίο πλαίσιο: ≤20°/s Εξωτερικό πλαίσιο: ≤20°/s |
| Εύρος περιστροφής | Εσωτερικό πλαίσιο: συνεχής περιστροφή Μεσαίο πλαίσιο: -90°~+90° Εξωτερικό πλαίσιο: συνεχής περιστροφή |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥60°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥20°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥20°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχίου εργασίας | Ф600*450 |
| Γωνία προβολής | ≤15° |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT650-Α |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ δοκιμής 3DT650-A τριών αξόνων πλοήγησης κατά των παρεμβολών είναι μια συσκευή ακριβείας που μπορεί να περιστρέφεται σε τρεις ανεξάρτητους άξονες (βήμα, κύλιση και εκτροπή). Αυτός ο προηγμένος εξοπλισμός βρίσκει εκτεταμένες εφαρμογές στους τομείς της αεροδιαστημικής, της επιστημονικής έρευνας και του βιομηχανικού αυτοματισμού όπου απαιτείται ακριβής έλεγχος κίνησης πολλαπλών αξόνων.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 20 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф600 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3″ |
| Καθετότητα Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Διασταύρωση τριών αξόνων | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±0,1° |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: ≤3600°/s Μεσαίο πλαίσιο: ≤20°/s Εξωτερικό πλαίσιο: ≤20°/s |
| Εύρος περιστροφής | Εσωτερικό πλαίσιο: συνεχής περιστροφή Μεσαίο πλαίσιο: -90°~+90° Εξωτερικό πλαίσιο: συνεχής περιστροφή |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥60°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥20°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥20°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχίου εργασίας | Ф600*450 |
| Γωνία προβολής | ≤15° |