|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT565-Β |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το 3DT565-B Τριάξονα Ηλεκτρικό Γύρισμα είναι μια συσκευή ακρίβειας ικανή να περιστρέφεται σε τρεις ανεξάρτητους άξονες (περίοδος, κυλίνδρους και γύρισμα).Αυτός ο προηγμένος εξοπλισμός έχει εκτεταμένες εφαρμογές στην αεροδιαστημική βιομηχανία., την επιστημονική έρευνα και τους τομείς της βιομηχανικής αυτοματοποίησης όπου απαιτείται ακριβής προσομοίωση και δοκιμή κίνησης.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Μέγιστο μέγεθος δοκιμαστικού τεμαχίου | 400mm * 400mm * 400mm |
| Στροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3′′ |
| Αριστερότητα τριών αξόνων | ±3′′ |
| Διασταύρωση των τριών άξων | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ± 5′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 100°/s2 Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s2 Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 50°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT565-Β |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το 3DT565-B Τριάξονα Ηλεκτρικό Γύρισμα είναι μια συσκευή ακρίβειας ικανή να περιστρέφεται σε τρεις ανεξάρτητους άξονες (περίοδος, κυλίνδρους και γύρισμα).Αυτός ο προηγμένος εξοπλισμός έχει εκτεταμένες εφαρμογές στην αεροδιαστημική βιομηχανία., την επιστημονική έρευνα και τους τομείς της βιομηχανικής αυτοματοποίησης όπου απαιτείται ακριβής προσομοίωση και δοκιμή κίνησης.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Μέγιστο μέγεθος δοκιμαστικού τεμαχίου | 400mm * 400mm * 400mm |
| Στροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3′′ |
| Αριστερότητα τριών αξόνων | ±3′′ |
| Διασταύρωση των τριών άξων | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ± 5′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 100°/s2 Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s2 Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 50°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |