|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT400-Α |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το ηλεκτρικό πινέλο 3DT400-A με τρεις άξονες είναι εξοπλισμός δοκιμών υψηλής ακρίβειας, πολλαπλών βαθμών ελευθερίας, σχεδιασμένος για απαιτητικές βιομηχανικές και ερευνητικές εφαρμογές.
Αυτό το ηλεκτρικό πίνακα στροφής τριών αξόνων διαθέτει ολοκληρωμένες δυνατότητες σύνδεσης τριών αξόνων σε ό,τι αφορά τους άξονες αζιμούθου (X), γωνίας (Y) και ρολ (Z), επιτρέποντας ακριβή προσομοίωση σύνθετων κινήσεων στάσης.Το σύστημα ενσωματώνει σύστημα servo drive υψηλής απόδοσης και υποστηρίζει πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου θέσης και ταχύτητας.
Ιδανικό για δοκιμές δυναμικής απόδοσης και βαθμονόμηση αδρανειακών συστημάτων πλοήγησης, εξοπλισμού καθοδήγησης αεροπορίας και πλατφορμών οπτοηλεκτρονικής σταθεροποίησης.Η αρθρωτή σχεδίαση εξασφαλίζει συμβατότητα με διάφορους αισθητήρες και φορτία, ενώ η δομή υψηλής ακαμψίας εγγυάται χαμηλή δόνηση και υψηλή ακρίβεια τοποθέτησης επαναληπτικότητας, ικανοποιώντας τις αυστηρές απαιτήσεις δοκιμών των ιδρυμάτων επιστημονικής έρευνας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ450mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3′′ |
| Αριστερότητα Τριών Άξων | ±3′′ |
| Διασταύρωση τριών άξονων | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~300°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 200°/s2 Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s2 Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 100°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT400-Α |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το ηλεκτρικό πινέλο 3DT400-A με τρεις άξονες είναι εξοπλισμός δοκιμών υψηλής ακρίβειας, πολλαπλών βαθμών ελευθερίας, σχεδιασμένος για απαιτητικές βιομηχανικές και ερευνητικές εφαρμογές.
Αυτό το ηλεκτρικό πίνακα στροφής τριών αξόνων διαθέτει ολοκληρωμένες δυνατότητες σύνδεσης τριών αξόνων σε ό,τι αφορά τους άξονες αζιμούθου (X), γωνίας (Y) και ρολ (Z), επιτρέποντας ακριβή προσομοίωση σύνθετων κινήσεων στάσης.Το σύστημα ενσωματώνει σύστημα servo drive υψηλής απόδοσης και υποστηρίζει πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου θέσης και ταχύτητας.
Ιδανικό για δοκιμές δυναμικής απόδοσης και βαθμονόμηση αδρανειακών συστημάτων πλοήγησης, εξοπλισμού καθοδήγησης αεροπορίας και πλατφορμών οπτοηλεκτρονικής σταθεροποίησης.Η αρθρωτή σχεδίαση εξασφαλίζει συμβατότητα με διάφορους αισθητήρες και φορτία, ενώ η δομή υψηλής ακαμψίας εγγυάται χαμηλή δόνηση και υψηλή ακρίβεια τοποθέτησης επαναληπτικότητας, ικανοποιώντας τις αυστηρές απαιτήσεις δοκιμών των ιδρυμάτων επιστημονικής έρευνας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 30 κιλά |
| Διάμετρος πίνακα | Φ450mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Στροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3′′ |
| Αριστερότητα Τριών Άξων | ±3′′ |
| Διασταύρωση τριών άξονων | Φ0,5mm σφαίρα διαμέτρου |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ±2′′ |
| Διάστημα επιτοκίου | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~300°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s |
| Ακριβότητα του ποσοστού | ω≤1°/s: 2*10−3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (μέσος όρος 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥ 200°/s2 Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s2 Εξωτερικό πλαίσιο: ≥ 100°/s2 |
| Χρήστης Slip Ring | Προσαρμόσιμη |