|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT320-Α |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το μικρό επιτραπέζιο ηλεκτρικό πικάπ τριών αξόνων 3DT320-A είναι ένας πολυλειτουργικός εξοπλισμός δοκιμών τριών αξόνων υψηλής ακρίβειας, σχεδιασμένος για δοκιμές προσομοίωσης κίνησης στάσης. Αυτό το ευέλικτο σύστημα είναι ιδανικό για τη δοκιμή και τη βαθμονόμηση αδρανειακών συνδυασμών και συσκευών, με λειτουργίες τόσο θέσης όσο και ρυθμού.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 15 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф320 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±5″ |
| Καθετότητα Τριών Αξόνων | ±6″ |
| Διασταύρωση τριών αξόνων | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±5″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±5″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~300°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥50°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT320-Α |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το μικρό επιτραπέζιο ηλεκτρικό πικάπ τριών αξόνων 3DT320-A είναι ένας πολυλειτουργικός εξοπλισμός δοκιμών τριών αξόνων υψηλής ακρίβειας, σχεδιασμένος για δοκιμές προσομοίωσης κίνησης στάσης. Αυτό το ευέλικτο σύστημα είναι ιδανικό για τη δοκιμή και τη βαθμονόμηση αδρανειακών συνδυασμών και συσκευών, με λειτουργίες τόσο θέσης όσο και ρυθμού.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 15 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф320 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±5″ |
| Καθετότητα Τριών Αξόνων | ±6″ |
| Διασταύρωση τριών αξόνων | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±5″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±5″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~300°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥50°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥50°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |