|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT600GZ |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ 2DT600GZ Dual-axis Tracking Inertial Navigation Test Tintable διαθέτει δύο βαθμούς ελευθερίας κίνησης στον άξονα του αζιμουθίου (X) και στον άξονα βήματος (Y). Αυτός ο επιτραπέζιος δισδιάστατος εξοπλισμός δοκιμών ακριβείας χρησιμοποιείται κυρίως για τη δοκιμή της θέσης, της ταλάντευσης ταχύτητας, της παρακολούθησης και άλλων λειτουργιών εξαρτημάτων και συγκροτημάτων ακριβείας.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 50 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф600 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±3″ Εσωτερικό πλαίσιο: ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s ~ 15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s ~ 15°/s |
| Περιστροφικό εύρος γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: ±90° Εσωτερικό πλαίσιο: ±170° |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω ≤ 1°/s: 2×10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10-4 (10° μέσος όρος) ω ≥ 10°/s: 2×10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥30°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥30°/s² |
|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 2DT600GZ |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΔΕΣΜΟΣ |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ 2DT600GZ Dual-axis Tracking Inertial Navigation Test Tintable διαθέτει δύο βαθμούς ελευθερίας κίνησης στον άξονα του αζιμουθίου (X) και στον άξονα βήματος (Y). Αυτός ο επιτραπέζιος δισδιάστατος εξοπλισμός δοκιμών ακριβείας χρησιμοποιείται κυρίως για τη δοκιμή της θέσης, της ταλάντευσης ταχύτητας, της παρακολούθησης και άλλων λειτουργιών εξαρτημάτων και συγκροτημάτων ακριβείας.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 50 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф600 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική Ακρίβεια Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Καθετότητα Διπλού Άξονα | ±3″ |
| Διασταύρωση Διπλού Άξονα | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | Εξωτερικό πλαίσιο: ±3″ Εσωτερικό πλαίσιο: ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s ~ 15°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,001°/s ~ 15°/s |
| Περιστροφικό εύρος γωνίας | Εξωτερικό πλαίσιο: ±90° Εσωτερικό πλαίσιο: ±170° |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω ≤ 1°/s: 2×10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10-4 (10° μέσος όρος) ω ≥ 10°/s: 2×10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥30°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥30°/s² |