|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT550WK |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-4 μήνες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ ελέγχου θερμοκρασίας τριών αξόνων 3FDT550WK είναι ένας εξειδικευμένος εξοπλισμός δοκιμών που ενσωματώνει τον έλεγχο θερμοκρασίας με ακριβείς λειτουργίες περιστροφής. Αυτό το σύστημα έχει σχεδιαστεί κυρίως για ολοκληρωμένες δοκιμές απόδοσης υλικών και προϊόντων υπό ακραίες περιβαλλοντικές συνθήκες υψηλής ή χαμηλής θερμοκρασίας.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 40 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф550 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3″ |
| Καθετότητα Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Διασταύρωση τριών αξόνων | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~500°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~100°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -50°C~-120°C |
| Σφάλμα θερμοκρασίας | ±1°C |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±1°C |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Μέγιστος ρυθμός θέρμανσης και ψύξης | ≥3°C/λεπτό |
| Διαστάσεις μέσα στο κουτί | 600mm x 600mm x 620mm |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | 3DT550WK |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Το πικάπ ελέγχου θερμοκρασίας τριών αξόνων 3FDT550WK είναι ένας εξειδικευμένος εξοπλισμός δοκιμών που ενσωματώνει τον έλεγχο θερμοκρασίας με ακριβείς λειτουργίες περιστροφής. Αυτό το σύστημα έχει σχεδιαστεί κυρίως για ολοκληρωμένες δοκιμές απόδοσης υλικών και προϊόντων υπό ακραίες περιβαλλοντικές συνθήκες υψηλής ή χαμηλής θερμοκρασίας.
| Προσδιορισμός | Αξία |
|---|---|
| Βάρος φορτίου | 40 κιλά |
| Διάμετρος τραπεζιού | Ф550 mm |
| Επιπεδότητα τραπεζιού | 0,02 χλστ |
| Τραπέζι Runout | 0,02 χλστ |
| Περιστροφική ακρίβεια τριών αξόνων | ±3″ |
| Καθετότητα Τριών Αξόνων | ±3″ |
| Διασταύρωση τριών αξόνων | Μπάλα διαμέτρου Ф0,5mm |
| Σφάλμα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Επαναληψιμότητα τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±2″ |
| Εύρος τιμών | Εσωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~500°/s Μεσαίο πλαίσιο: 0,01°/s~200°/s Εξωτερικό πλαίσιο: 0,01°/s~100°/s |
| Ακρίβεια βαθμολόγησης | ω≤1°/s: 2*10-3 (μέσος όρος 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10-4 (10° μέσος όρος) ω≥10°/s: 2*10-5 (μέσος όρος 360°) |
| Μέγιστη γωνιακή επιτάχυνση | Εσωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² Μεσαίο πλαίσιο: ≥100°/s² Εξωτερικό πλαίσιο: ≥100°/s² |
| Δαχτυλίδι ολίσθησης χρήστη | Προσαρμόσιμο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -50°C~-120°C |
| Σφάλμα θερμοκρασίας | ±1°C |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±1°C |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2°C |
| Μέγιστος ρυθμός θέρμανσης και ψύξης | ≥3°C/λεπτό |
| Διαστάσεις μέσα στο κουτί | 600mm x 600mm x 620mm |