| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | / |
| Μούβ: | 1 μ.σ. |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διάμετρος πίνακα | Φ200mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | ≤15Kg |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ± 1,5 ′′ |
| Διορθώσιμο εύρος κατακόρυφης | ± 15° |
| Βάρος | περίπου 60kg |
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | / |
| Μούβ: | 1 μ.σ. |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διάμετρος πίνακα | Φ200mm |
| Σπίτιση τραπεζιού | 00,02 mm |
| Τραπεζική διαρροή | 00,02 mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | ≤15Kg |
| Στροφική ακρίβεια άξονα | ±3′′ |
| Λάθος τοποθέτησης γωνιακής θέσης | ±3′′ |
| Επαναλαμβανόμενη θέση της γωνιακής θέσης | ± 1,5 ′′ |
| Διορθώσιμο εύρος κατακόρυφης | ± 15° |
| Βάρος | περίπου 60kg |