| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | RYS7-720 |
| Μούβ: | 1 μ.σ. |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | RYS7-720 |
| Ακρίβεια | ±2″ |
| Γωνιακή Ανάλυση | 0.36″ |
| Επαναληψιμότητα | 0.72″ |
| Επιτρεπόμενη Ηλεκτρική Ταχύτητα Περιστροφής | Μέγιστο 400rpm |
| Φυσική Ταχύτητα Περιστροφής | Μέγιστο 10000rpm |
| Λειτουργία Εξόδου | Αναλογική ποσότητα, εξοπλισμένο με πλακέτα για έξοδο δεδομένων γωνίας |
| Μορφή Διεπαφής | Σύνδεσμος/καλώδιο |
| Πρωτόκολλο Διεπαφής | BISS_C / ENDAT / SPI / Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 50-350mm |
| Πάχος | 10-25mm; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τροφοδοσία | 9~36VDC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -50℃~+120℃ |
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | RYS7-720 |
| Μούβ: | 1 μ.σ. |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | RYS7-720 |
| Ακρίβεια | ±2″ |
| Γωνιακή Ανάλυση | 0.36″ |
| Επαναληψιμότητα | 0.72″ |
| Επιτρεπόμενη Ηλεκτρική Ταχύτητα Περιστροφής | Μέγιστο 400rpm |
| Φυσική Ταχύτητα Περιστροφής | Μέγιστο 10000rpm |
| Λειτουργία Εξόδου | Αναλογική ποσότητα, εξοπλισμένο με πλακέτα για έξοδο δεδομένων γωνίας |
| Μορφή Διεπαφής | Σύνδεσμος/καλώδιο |
| Πρωτόκολλο Διεπαφής | BISS_C / ENDAT / SPI / Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 50-350mm |
| Πάχος | 10-25mm; μπορεί να προσαρμοστεί |
| Τροφοδοσία | 9~36VDC |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -50℃~+120℃ |