|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | FD07/FHT12 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-360° |
| Αξία δεικτικοποίησης με διακόπτη | 1° |
| Ακριβότητα μέτρησης | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Ανάλυση μέτρησης | 00,1" ή 0,00001° |
| Υψόμετρο κέντρου | 160 χιλιοστά |
| Στρίψιμο με σπινθήρα | Μορς 4# |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | FD07/FHT12 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | 0-360° |
| Αξία δεικτικοποίησης με διακόπτη | 1° |
| Ακριβότητα μέτρησης | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Ανάλυση μέτρησης | 00,1" ή 0,00001° |
| Υψόμετρο κέντρου | 160 χιλιοστά |
| Στρίψιμο με σπινθήρα | Μορς 4# |