|
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | ZDFT-360A |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Ο αυτόματος πίνακας ευρετηρίου πολλαπλών δοντιών ελεγχόμενος από το πρόγραμμα ZDFT-360A αποτελείται από έναν πίνακα ευρετηρίου πολλαπλών δοντιών και ένα σετ τμηματοποιημένων συστημάτων ανάγνωσης τροχού τυμπάνου, επιτυγχάνοντας την υψηλότερη ανάλυση ενδείξεων γωνίας έως και 0,1" τόσο σε σταθερά όσο και σε κινητά χιτώνια ανάγνωσης. Αυτό το σύστημα είναι κατάλληλο για συνεχείς μετρήσεις όπου απαιτούνται περιοχές μέτρησης.
Ο ελεγχόμενος από το πρόγραμμα πίνακας ευρετηρίασης πολλαπλών δοντιών λειτουργεί από έναν βηματικό κινητήρα ελεγχόμενο από υπολογιστή που διαχειρίζεται την ανύψωση και την περιστροφή του δίσκου του άνω δοντιού. Αυτό επιτρέπει τον έλεγχο του πίνακα ευρετηρίου πολλαπλών δοντιών μέσω προγραμματισμού για αυτοματοποιημένες εφαρμογές δοκιμών.
| Μοντέλο | ZDFT-360A |
|---|---|
| Διάμετρος τραπεζιού (mm) | Φ205 |
| Διαστάσεις (mm) | 368*138*362 |
| Ακρίβεια - Κάθετη χρήση | 0,5" |
| Ακρίβεια - Οριζόντια χρήση | 1" |
| Ακρίβεια επαναληψιμότητας μέτρησης γωνίας | 0,2" |
| Φορτίο (kg) | 30 |
| Βάρος (kg) | 45 |
|
| Ονομασία μάρκας: | RUYA |
| Αριθμός μοντέλου: | ZDFT-360A |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Ο αυτόματος πίνακας ευρετηρίου πολλαπλών δοντιών ελεγχόμενος από το πρόγραμμα ZDFT-360A αποτελείται από έναν πίνακα ευρετηρίου πολλαπλών δοντιών και ένα σετ τμηματοποιημένων συστημάτων ανάγνωσης τροχού τυμπάνου, επιτυγχάνοντας την υψηλότερη ανάλυση ενδείξεων γωνίας έως και 0,1" τόσο σε σταθερά όσο και σε κινητά χιτώνια ανάγνωσης. Αυτό το σύστημα είναι κατάλληλο για συνεχείς μετρήσεις όπου απαιτούνται περιοχές μέτρησης.
Ο ελεγχόμενος από το πρόγραμμα πίνακας ευρετηρίασης πολλαπλών δοντιών λειτουργεί από έναν βηματικό κινητήρα ελεγχόμενο από υπολογιστή που διαχειρίζεται την ανύψωση και την περιστροφή του δίσκου του άνω δοντιού. Αυτό επιτρέπει τον έλεγχο του πίνακα ευρετηρίου πολλαπλών δοντιών μέσω προγραμματισμού για αυτοματοποιημένες εφαρμογές δοκιμών.
| Μοντέλο | ZDFT-360A |
|---|---|
| Διάμετρος τραπεζιού (mm) | Φ205 |
| Διαστάσεις (mm) | 368*138*362 |
| Ακρίβεια - Κάθετη χρήση | 0,5" |
| Ακρίβεια - Οριζόντια χρήση | 1" |
| Ακρίβεια επαναληψιμότητας μέτρησης γωνίας | 0,2" |
| Φορτίο (kg) | 30 |
| Βάρος (kg) | 45 |